چرا طراحی وب سایت؟

طراحی وب به عنوان یک عامل اصلی برای پذیرش و موفقیت تجارت الکترونیکی شناخته شده است. یکی از عناصر موفقیت یک محصول دیده شدن آن محصول است و یکی از بهترین راه های دیده شدن محصول حضور در دنیای مجازی و طراحی وب است و داشتن وب سایت یک عامل کلیدی برای بدست آوردن نتایج مثبت است. طراحی وبسایت همان طراحی صفحاتی است که در اینترنت نمایش داده می شوند و این صفحات باید شامل طرح بندی، چیدمان و محتوا باشد.

طراحی قالب اختصاصی:

گرافیست های تیم ایدبال با توجه به سلیقه و نظر شخصی شما، سایتی مطابق میلتان برای شما طراحی خواهند کرد که قالبی اختصاصی برای سایتتان داشته باشید. البته در این گام تنها نخواهید بود و از مشاوره های اختصاصی و رایگان تیم ما بهره خواهید برد.

واکنش گرا بودن صفحات وب:

یکی از مهمترین مسائلی که در طراحی صفحات وب باید لحاظ شود واکنش گرا یا responsive بودن سایت است. و به این معنی است که صفحات وب برای تمامی دستگاه ها اعم از موبایل با سایز صفحات متفاوت، تبلت و … به طور صحیح قابل رویت باشد و دچار درهم ریختگی نشود. و این امر باید توسط طراح و برنامه نویس صفحات وب انجام شود.

تولید محتوا هدفمند:

یکی از ارکان موفقیت وبسایت داشتن محتوایی مناسب ، هدفمند و قوی است که رضایتمندی بازدیدکنندگان سایت را در بر داشته باشد و همچنین آن محتوا بتواند تا حدی به بالا رفتن سئو سایت کمک کند. تیم ایدبال علاوه بر تولید محتوا، میتواند به شما مشاوره دهد که چگونه محتوایی هدفمند داشته باشید.

پشتیبانی سایت:

طراحی سایت هدف ما نیست، هدف نهایی ما رضایتمندی شماست. از آنجایی که مدیریت و نگهداری سایت کاری اختصاصی است ما همواره در طول مسیرپشتیبان شما خواهیم بود تا هدف نهایی شما از داشتن یک وبسایت برای خود برآورده شود.