نمونه کار های انجام شده مجموعه ایدبال

آژانس دیجیتال مارکتینگ ایدبال، یکی از معتبرترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ و طراحی وب سایت های لوکس و خلاقانه در ایران است که به پشتوانه طراحی چشم نواز و پیاده سازی با کیفیت موفق به همکاری با معتبرترین شرکت های ایران شده است. در این بخش گزیده ای از نمونه کارهای طراحی سایت این مجموعه را مشاهده می کنید.

با حرکت به سمت پایین صفحه میتوانید نمونه کارها را در چند بخش طراحی سایت شرکتی، شخصی، طراحی فروشگاه اینترنتی، طراحی استاتیک، طراحی پورتال های مشتریان، باشگاه مشتریان و نمونه کار های گرافیک و مدیا ما را مشاهده نمایید. با مراجعه به صفحه هر نمونه کار اطلاعات تکمیلی از آن پروژه به شما نمایش داده میشود.

نمونه کار طراحی وب سایت

نمونه کار فروشگاه اینترنتی

با توجه به موفقیت های چشم گیرِ چندین فروشگاه اینترنتی در چند سال اخیر، افراد زیادی به دنبال طراحی سایت فروشگاهی و آغاز کسب و کار خود در فضای آنلاین هستند. برای ورود به این فضا میتوان ایده ها و پیچیدگی های بسیاری را تصور نمود، در نتیجه هر فروشگاه اینترنتی متشکل از دو بخش اصلی خواهد بود، اول امکانات پایه فروشگاهی و پس از آن امکانات اختصاصی برای آن زمینه کاری.

ایدبال استانداردهای کیفی مشخصی در طراحی سایت فروشگاهی مورد نظر قرار میدهد که مهمترین آنها عبارتند از؛ پنل کاربری سفارشی و آسان، بهینه سازی سایت برای موبایل و طراحی واکنشگرا، سرعت نمایش بالای صفحات، رعایت اصول و تکنیک های روز سئو و رعایت استانداردهای کدنویسی مطابق با کنسرسیوم جهانی وب. در ادامه گزیده ای از نمونه کارهای طراحی فروشگاهی اینترنتی ایدبال را مشاهده میکنید.

نمونه کار پورتال مشتریان

کلمه پورتال نگارش فارسی کلمه انگلیسی Portal است. در سیستم های پورتال مشتریان امکاناتی مانند پشتیبانی آنلاین و سیستم تیکتینگ، سیستم مالی، مدیریت هاستینگ و بسیاری امکانات دیگر را می شود اشاره کرد در ادامه گذیده ای از نمونه کار های مجموعه ایدبال را مشاهده میکنید.

نمونه کار گرافیک و مدیا

مجموعه ایدبال با دارا بودن تیم مجرب در زمینه طراحی لوگو، طراحی بروشور، طراحی کارت ویزیت، طراحی سه بعدی ۳D MAX، طراحی تیز های تبلیغاتی و دیگر بخش های گرافیک و دیا فعالیت دارد. در ادامه گذیده ای از نمونه کار های تیم ایدبال در زمینه گرافیک و مدیا را مشاهده می کنید.

نمونه کار لوگو

نمونه کار طراحی لوگو

نمونه کار های طراحی شده کارت ویزیت توسط تیم ایدبال

مشاهده

نمونه کار بروشور

نمونه کار طراحی بروشور

نمونه کار های طراحی شده بروشور توسط تیم ایدبال

مشاهده

نمونه کار کاتالوگ

نمونه کار طراحی کاتالوگ

نمونه کار های طراحی شده کاتالوگ توسط تیم ایدبال

نمونه کار کارت ویزیت

نمونه کار طراحی کارت ویزیت

نمونه کار های طراحی شده کارت ویزیت توسط تیم ایدبال

مشاهده

نمونه کار ۳D MAX

نمونه کار طراحی ۳D MAX

نمونه کار های طراحی سه بعدی ( ۳d max ) توسط تیم ایدبال

مشاهده

نمونه کار تیزر

نمونه کار طراحی تیزر

نمونه کار های طراحی شده تیزر تبلیغاتی توسط تیم ایدبال

مشاهده