طراحی سایت کرونایی!

در دورانی که کشور درگیر ویروس کوید 19 ( کرونا ) هست بیشتر کسب و کار ها در معرض تعطیل شدن هستن و کم کم کسب و کار های سنتی دیگه با روش های قدیمی امکان فعالیت براشون کم شده و از اونجایی که مشخص نیست Corona Virus تا چه زمانی ریشه کن میشه باید سبک کسب و کار خودمون رو تغییر بدیم  

طراحی سایت به سبک کرونایی

با این که کرونا ویروس جنبه های منفی خیلی زیادی داره و ما رو از روال زندگی عادی عقب انداخته اما یک نکته مهم داره که می تونیم از اون برای کسب و کارها استفاده کنیم و اونم سبک همه گیر بودن این ویروس هستش. یکی از نکات اصلی که در طراحی سایت باید در نظر گرفته بشه همه گیر بودن اون سایته ، درست مثل کرونا. که این امر باعث رشد کسب و کار شما در فضای مجازی خواهد شد.  

هدف از طراحی سایت

برای داشتن یک سایت، قبل از انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت ، اولین قدم اینه که هدفتون رو از طراحی سایت مشخص کنید و معیار های موفقیت خودتون رو بررسی کنید که میخواهید به چه چیزی دست پیدا کنید. صرف داشتن یک سایت تضمینی برای موفقیت شما نیست و شما باید به صورت منحصر به فرد و حرفه ای وارد فضای پر رقابت اینترنت بشید.

به همین دلیل ما در ایدبال معتقدیم بررسی فرآیند کسب و کار شما بهترین راه برای هدف گذاری دقیق است.

تیم ایدبال با مشاوره تخصصی به شما کمک میکنه تا یک هدف دقیق و روشن پیش از سفارش طراحی سایت داشته باشید.

برای مثال ممکن است شما بخواهید به مشتری هایی که قبلا بصورت حضوری ازشما خدمات می گرفتن، از طریق وب سایت خدمات ارائه دهید. یا یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید که در مدت چند سال به بزرگترین وب سایت فروشگاهی کشور تبدیل شود

چنین هدف هایی نیازمند برنامه ریزی دقیق و نقشه راه کسب و کار است و باید با مشاورهای تخصصی دیجیتال مارکتینگ کار طراحی سایت رو شروع کنید تا در بازار رقابتی امروزه جایگاه خوبی داشته باشید.